100 υποτροφίες από το πρόγραμμα υποτροφιών «ΣΥΝ-ΕΝΩΣΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ» για σπουδές στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό, σε μεταπτυχιακά προγράμματα προδιδακτορικού επιπέδου (master)

Το πρόγραμμα υποτροφιών της Ένωσης Ελλήνων Εφοπλιστών για το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025, «ΣΥΝ-ΕΝΩΣΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ», προσφέρει +100 ΥΠΟΤΡΟΦΙΕΣ, για σπουδές στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό, σε μεταπτυχιακά προγράμματα προδιδακτορικού επιπέδου, πλήρους μονοετούς ή διετούς φοίτησης.

Αίτηση Συμμετοχής στο Πρόγραμμα Υποτροφιών μπορούν να υποβάλουν

–Υποψήφιοι/ες που έχουν εξασφαλίσει ή αναμένουν βεβαίωση αποδοχής/προσφορά θέσης σε μεταπτυχιακό πρόγραμμα μονοετούς ή διετούς φοίτησης (full time) και παρακολούθησης με φυσική παρουσία, για το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025 (έναρξη φοίτησης φθινόπωρο του 2024)

Οι ενδιαφερόμενοι/ες θα πρέπει να υποβάλουν την αίτησή τους και τα απαιτούμενα μέχρι και τις 25.04.2024.