Υποτροφίες Αριστείας για το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα «MASTER IN MEDICAL DEVICE ENGINEERING»

« Στο πλαίσιο του προγράμματος Graduate +, το Graduate School in Medical Device Engineering ανακοινώνει υποτροφίες αριστείας σε μεταπτυχιακούς φοιτητές για το ακαδημαϊκό έτος 2025-2026.

Η παρούσα πρόσκληση για υποτροφίες αριστείας αφορά το μεταπτυχιακό πρόγραμμα Master in Medical Device Engineering, το οποίο διδάσκεται στην αγγλική γλώσσα.
Προδιαγραφές: Για το ακαδημαϊκό έτος 2025/2026 θα χορηγηθούν υποτροφίες μεταπτυχιακών σπουδών ύψους 10 χιλ. ευρώ ανά υποτροφία.
Ποιος μπορεί να υποβάλει αίτηση; Διεθνείς φοιτητές που διαμένουν εκτός Γαλλίας κατά το χρόνο υποβολής της αίτησης.
Πρόσκληση Υποβολής Αιτήσεων από τις 15 Οκτωβρίου2024 έως τις 31 Ιανουαρίου 2025»