Οι διοργανωτές του Global Student Entrepreneur Awards (GSEA), θα πραγματοποιήσουν την εκδήλωση : GSEA Opening Event by EO Greece, Αθήνα 23 Οκτωβρίου 2024

Περισσότερα στο κείμενο που ακολουθεί:

«Έχεις μια καινοτόμο ιδέα που έχεις ήδη υλοποιήσει ή ανυπομονείς να υλοποιήσεις; Πιστεύεις ότι η επιχειρηματικότητα και οι σπουδές πάνε μαζί; O Διαγωνισμός GSEA by EO Greece σε προσκαλεί σε μια μοναδική εκδήλωση που θα αλλάξει τον τρόπο που βλέπεις το μέλλον σου!

Στις 23 Οκτωβρίου, 18.00, στο Alba Graduate Business School (Ξενίας 6-8, Αθήνα), με την υποστήριξη του Alba Graduate Business School, The American College of Greece, θα πραγματοποιηθεί το Opening Event του GSEA Greece. Ελάτε να ακούσετε από νεαρούς επιχειρηματίες που πέτυχαν πριν καν αποφοιτήσουν, να συμμετάσχετε σε δυναμικά panel discussions και να ενημερωθείτε για τον φετινό διαγωνισμό που μπορεί να αλλάξει την πορεία σας.

Γιατί να παρευρεθείς;

·  Inspiration: Μάθε από success stories φοιτητών που τόλμησαν και πέτυχαν.

·  Networking: Συνάντησε ανθρώπους με το ίδιο πάθος και δημιούργησε πολύτιμες συνδέσεις.

·  Guidance: Λάβε συμβουλές από έμπειρους μέντορες και επιχειρηματίες.

·  Opportunity: Ενημερώσου για τον GSEA και πώς μπορείς να συμμετάσχεις στον επόμενο διαγωνισμό.

Σχετικά με τον διαγωνισμό Global Student Entrepreneur Awards (GSEA)

Ο Global Student Entrepreneur Awards (GSEA) είναι ο κορυφαίος Εθνικός και Παγκόσμιος διαγωνισμός για φοιτητές που ήδη τρέχουν τη δική τους επιχείρηση. Διοργανώνεται από τον Entrepreneurs’ Organization (EO) και στοχεύει στην ανάδειξη των πιο καινοτόμων και δυναμικών φοιτητών-επιχειρηματιών κάτω των 30 ετών.

Τι προσφέρει o GSEA:

·  Αναγνώριση: Παρουσίασε την επιχείρησή σου σε παγκόσμιο επίπεδο.

·  Καθοδήγηση: Λάβε υποστήριξη από κορυφαίους μέντορες και επαγγελματίες Globally.

·  Δικτύωση: Συνδέσου με μια διεθνή κοινότητα επιχειρηματιών.

·  Βραβεία: Διεκδίκησε έπαθλα και πόρους για την ανάπτυξη της επιχείρησής σου.

Μην αφήνεις την ευκαιρία να περάσει! Αν είσαι φοιτητής με επιχειρηματικό όραμα, ο GSEA είναι η πλατφόρμα που χρειάζεσαι για να κάνεις το επόμενο βήμα.

Κλείσε τη θέση σου! Η είσοδος είναι δωρεάν, αλλά οι θέσεις είναι περιορισμένες. Εξασφάλισε τη συμμετοχή σου κάνοντας κράτηση εδώ: https://bit.ly/3YgfDaV

Δεν είσαι στην Αθήνα; Το GSEA Greece διοργανώνει αντίστοιχα Opening Events:

·  Θεσσαλονίκη: 17 Οκτωβρίου

·  Ηράκλειο: 6 Νοεμβρίου

·  Πάτρα: 12 Νοεμβρίου

Είσαι έτοιμος να κάνεις το όνειρό σου πραγματικότητα πριν καν αποφοιτήσεις; Σε περιμένουμε στο GSEA Greece Opening Event!

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινώνησε μαζί μας στο info@gsea.gr