Pyrforos

Γραφείο Διασύνδεσης – Εξυπηρέτησης Φοιτητών και Νέων Αποφοίτων ΕΜΠ

Η GLOBISMART ενδιαφέρεται να προσλάβει 5 μηχανικούς, κατά προτίμηση με σπουδές τοπογραφίας και γεωπληροφορικής

Περισσότερα στην αγγελία:

«Η GLOBISMART ενδιαφέρεται να προσλάβει 5 μηχανικούς, κατά προτίμηση (αλλά όχι απαραίτητα) από το τμήμα τοπογραφίας και γεωπληροφορικής, με την παρακάτω περιγραφή θέσης:

Περιγραφή Θέσης:

Αρμοδιότητες:

    Συμμετοχή σε ομάδες εργασίας με αντικείμενο την ψηφιοποίηση γεωγραφικών πληροφοριών ΔΕΔΗΕ
    Μελέτη – Επίβλεψη έργου για την καταγραφή εξοπλισμού ΔΕΔΗΕ
    Ψηφιοποίηση σε λογισμικό GIS της ΔΕΔΗΕ
    Ποιοτικός έλεγχος έργου ψηφιοποίησης

Προσόντα:

    0-2 χρόνια επαγγελματική εμπειρία σε θέση με συναφές αντικείμενο
    Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών αυτοματισμού γραφείου
    Γνώση GIS & AutoCad

Προσφέρουμε:

    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
    Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξής και εξέλιξης
    Συνεργατικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών και πληροφορίες στο : hr@globismart.gr»