Pyrforos

Γραφείο Διασύνδεσης – Εξυπηρέτησης Φοιτητών και Νέων Αποφοίτων ΕΜΠ

Η εταιρία Fotellis Secure Technologies αναζητά Μηχανικό Μελετητή για άμεση πρόσληψη

«Η εταιρία Fotellis Secure Technologies αναζητά Μηχανικό Πωλήσεων για στελέχωση της θέσης Τμήματος Μελετών Πωλήσεων & Ανάπτυξης πελατολογίου

Μηχανικός Πωλήσεων για στελέχωση της θέσης Τμήματος Μελετών Πωλήσεων & Ανάπτυξης πελατολογίου σε εταιρία Συστημάτων Ασφαλείας

Απαραίτητα προσόντα:
– Πτυχίο Ανάλογο ΑΤΕΙ ή ΑΕΙ (Μηχανολόγου / Ηλεκτρολόγου Μηχανικού)
– Χρήση Υπολογιστή, AutoCAD, άριστη γνώση MS Office
– ’ριστη γνώση Αγγλικών
– Ευχέρεια λόγου & επικοινωνίας
– Οργανωτικές ικανότητες και ευελιξία στη διαχείριση θεμάτων
– Πνεύμα συνεργασίας – ομαδικότητα

Αρμοδιότητες :
– Στελέχωση τμήματος Μελετών Πωλήσεων
– Ανάπτυξη νέου και διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
– Σύνταξη και παρακολούθηση προσφορών