ΔΠΜΣ “Ναυτική και Θαλάσσια Τεχνολογία” στο ΕΜΠ, για το ακ. έτος 2024-2025

Οι παρακάτω Σχολές του Εθνικού Μετσοβίου Πολυτεχνείου (ΕΜΠ):

Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών, Μηχανολόγων Μηχανικών, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ, Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών – Μηχανικών Γεωπληροφορικής, Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών, Πολιτικών Μηχανικών,

το Τμήμα Φυσικής του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), και

το Ελληνικό Κέντρο Θαλάσσιων Ερευνών (ΕΛΚΕΘΕ),

προσφέρουν από κοινού Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Ειδίκευσης στη Ναυτική και Θαλάσσια Τεχνολογία. Το Πρόγραμμα υποστηρίζεται διοικητικά από τη Σχολή Ναυπηγών και Μηχανικών Ναυπηγών του ΕΜΠ.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να υποβάλλουν την αίτησή τους ηλεκτρονικά από την 15η Απριλίου 2024 έως την 28η Ιουνίου 2024, στην ηλεκτρονική διεύθυνση app_dpms@naval.ntua.gr του Γραφείου Μεταπτυχιακών Σπουδών της Σχολής Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ.

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με τη Γραμματεία της Σχολής Ναυπηγών και Μηχανικών Ναυπηγών κα Π. Καντά (τηλέφωνα: +30 210 7724147, +30 210 7721938 και emails app_dpms@naval.ntua.gr, secrmet@mail. ntua.gr)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΜΠΣ 2024_NAYTIKH KAI ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΕλληνικά.docxΑίτηση 2024.docx