Pyrforos

Γραφείο Διασύνδεσης – Εξυπηρέτησης Φοιτητών και Νέων Αποφοίτων ΕΜΠ

Η εταιρεία ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ Α.Ε. με έδρα το Περιστέρι – Αττικής επιθυμεί να προσλάβει νέο συνεργάτη (Sales Engineer) για τη στελέχωση της Τεχνικής Διεύθυνσης.

Περισσότερα στην αγγελία:

«PRODUCT MANAGER – SALES ENGINEER

Αρμοδιότητες Θέσης:

    • Αποδελτίωση και ανάλυση των απαιτήσεων και των τεχνικών προδιαγραφών διαγωνισμών Δημοσίου.
    • Εύρεση και σύνταξη τεχνικών λύσεων.
    • Ανάπτυξη δικτύου προμηθευτών & συνεργατών (εσωτερικού – εξωτερικού).
    • Οργάνωση, προετοιμασία & παρακολούθηση προσφορών σε διαγωνισμούς προμηθειών Δημοσίου.
    • Εύρεση καινοτόμων νεών ειδών στο εξωτερικό.
    • Προετοιμασία και υλοποίηση έργων (Projects).

Προφίλ / Προσόντα Υποψηφίου

    • Πτυχίο Μηχανικού ή προπτυχιακό στάδιο σε Πολυτεχνική Σχολή
    • Ενδιαφέρον για απόκτηση Τεχνικών γνώσεων.
    • ’ριστη γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας, γραπτά & προφορικά
    • Επιθυμητή γνώση 2ης ξένης γλώσσας
    • Ευελιξία και υψηλός βαθμός προσαρμοστικότητας
    • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και διαχείρισης κρίσεων
    • Αυστηρός προσανατολισμός στο στόχο και στην επίτευξη του αποτελέσματος
    • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Αναμένουμε τα βιογραφικά σας (στα ελληνικά) με φωτογραφία στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cv@zouboulakis.gr (ΚΩΔ.ΘΕΣΗΣ: PM.05.24)»