Το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης του Πανεπιστημίου Αιγαίου διοργανώνει Σεμινάρια Ενίσχυσης Ψηφιακών Δεξιοτήτων

Το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ διοργανώνει Σεμινάρια Ενίσχυσης Ψηφιακών Δεξιοτήτων

Εκπαιδευτική Διαδικασία

Όλα τα σεμινάρια διαθέτουν θεωρητική και πρακτική εκπαίδευση μέσω hands on project. Η εκπαίδευση γίνεται στο δικό σου χώρο και χρόνο.

Οι διαλέξεις πραγματοποιούνται με τη μορφή βίντεο και υπάρχει έξτρα επικοινωνία και βοήθεια με τους διδάσκοντες. Παρουσιάσεις, quiz και ασκήσεις, σας βοηθούν να τεστάρετε τις γνώσεις σας.

Δες τα σεμινάρια που ξεκινούν από 26 Σεπτεμβρίου

Ενίσχυση Ψηφιακών Δεξιοτήτων με Εργαλεία της Microsoft

Ενίσχυση Ψηφιακών Δεξιοτήτων με Εργαλεία της Google

Ψηφιακό Γραφείο – Ενίσχυση Ψηφιακών Δεξιοτήτων

Προσωπική και Επαγγελματική Χρήση Κοινωνικών Δικτύων (Social Media)

Δημιουργία Προσωπικής και Επαγγελματική Ιστοσελίδας

Επιχειρηματική Αναλυτική και Ψηφιακό Μάρκετινγκ

Τι θα κερδίσεις με τη συμμετοχή σου

·                     Εκπαιδευτικό περιεχόμενο από επαγγελματίες του χώρου.

·                     Ανάπτυξη hands on project.

·                     Επίλυση προβλημάτων από ειδικούς.

·                     Πιστοποιητικό εκπαίδευσης από το Πανεπιστήμιο Αιγαίου.

Επικοινωνία

Για περισσότερες πληροφορίες ενημερώσου από την ιστοσελίδα: https://epta.aegean.gr/ ή επικοινώνησε απευθείας μαζί μας στο 22730 82255 καθημερινά τις ώρες 9:00-15:00, καθώς και στο email: epta@aegean.gr.