Θέσεις πρακτικής άσκησης στη Google

Οι αιτήσεις για πρακτική άσκηση στη Google είναι ανοιχτές, για όποιον/α ενδιαφέρεται.

Ένας αριθμός θέσεων είναι διαθέσιμος τόσο στον τεχνολογικό όσο και στον οικονομικό-διοικητικό τομέα, και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να κάνουν αίτηση ηλεκτρονικά στο goo.gle/emea-interns. Εάν διαπιστωθεί ότι η αίτησή σας ταιριάζει στις προϋποθέσεις που θέτει η εταιρεία, ένας από τους υπεύθυνους προσλήψεων θα επικοινωνήσει μαζί σας.

Η πρακτική άσκηση της Google αφορά φοιτητές που θα αποφοιτήσουν μετά από τον Δεκέμβριο του 2023 και είναι εγγεγραμμένοι σε πρόγραμμα σπουδών πλήρους φοίτησης.

Περιηγηθείτε στη διεύθυνση google.com/students για πλήρεις λεπτομέρειες σχετικά με τις ευκαιρίες πρακτικής άσκησης της Google και υποβάλετε αίτηση με το βιογραφικό σας.