Η KPMG στην Ελλάδα αναζητά προσφάτως αποφοίτους, προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς, φοιτητές, με ακαδημαϊκό background σε: 1) Information Technology 2) Computer Science 3) ΙT Security 4) Digital Systems 5) Μαθηματικά

Στο πλαίσιο της ανάπτυξης της KPMG στην Ελλάδα, η εταιρεία αναζητά προσφάτως αποφοίτους, προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς, φοιτητές του Πανεπιστημίου σας με ακαδημαϊκό background σε:

Information Technology,

Computer Science,

ΙT Security,

Digital Systems

Mathematics .

Πρόθεση της εταιρείας είναι να έρθει κοντά σε νέα ταλέντα με σκοπό την στελέχωση πολλαπλών θέσεων εργασίας στις Συμβουλευτικές υπηρεσίες της KPMG στην Αθήνα στον Τεχνολογικό Τομέα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους στο careers@kpmg.gr  , υπόψη κας Ιωάννας Ασπρούλιας, προωθώντας το βιογραφικό τους ώστε να εξεταστεί το ενδεχόμενο συνεργασίας.