ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ 210-7721089

Η εταιρία LANDMARK – Γ. ΛΟΥΤΡΙΔΗΣ αναζητά απόφοιτους με δίπλωμα Αγρονόμου & Τοπογράφου, Πολιτικού ή Αρχιτέκτονα Μηχανικού

Η εταιρία LANDMARK – Γ. ΛΟΥΤΡΙΔΗΣ ιδρύθηκε το 1968 με σκοπό την αντιπροσώπευση τοπογραφικών οργάνων υψηλής τεχνολογίας, Έκτοτε, καλύπτει τις ανάγκες σε τοπογραφικό εξοπλισμό ενός ευρέως φάσματος πελατών, όπως κατασκευαστικές εταιρίες, τεχνικά-μελετητικά γραφεία Δημόσιες υπηρεσίες και ιδιώτες τοπογράφους, αρχιτέκτονες και πολιτικούς μηχανικούς.

Η θέση πλήρους απασχόλησης που θέλουμε να καλύψουμε, με έδρα την Αθήνα είναι: Junior Sales Engineer

Απαραίτητα Προσόντα:

    Πτυχίο Αγρονόμου & Τοπογράφου, Πολιτικού ή Αρχιτέκτονα Μηχανικού (απόφοιτος ΑΕΙ – ΤΕΙ)
    Βασικές γνώσεις Η/Υ (προγράμματα Word, Excel)
    Δυνατότητα εταιρικών ταξιδιών εντός Ελλάδας.
    Να είναι εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις

Αρμοδιότητες:

    Διαχείριση Πωλήσεων: σύνταξη προσφορών, ενημέρωση και ανάπτυξη πελατολογίου, έλεγχος και εκτίμηση ανταγωνισμού, έρευνα νέων τεχνολογιών, προσδιορισμός αναδυόμενων αγορών
    Προώθηση προϊόντων
    Οργάνωση & διεξαγωγή ζωντανών ή ψηφιακών παρουσιάσεων/webinars και RoadShows
    Χρήση εταιρικών προγραμμάτων CRM
    Διαρκής υποστήριξη πελατών και παρακολούθηση / καταγραφή των αναγκών τους.

Δεξιότητες:

      Δεξιότητες Ανάπτυξης πωλήσεων
      Ικανότητα Παρουσίασης Προϊόντων
      Συνέπεια & οργάνωση
      Επικοινωνιακό & ομαδικό πνεύμα
      Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα:
-η γνώση λογισμικών 3D επεξεργασίας
-η γνώση φωτογραμμετρίας
-η κατοχή άδειας οδήγησης Ι.Χ.