ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ 210-7721089

Ζητούνται Διπλωματούχοι Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί από την PowerGrids Technical Services

Ζητούνται Διπλωματούχοι Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί (Kωδικός Αγγελίας ENG-02)

Η PowerGrids Technical Services, αναζητεί Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς, για έργα σχεδίασης καιcommissioning Υποσταθμών Υψηλής τάσης 150 και 400kV.

Καθήκοντα θέσης:
• Εκπόνηση μελετών
• Εκπόνηση προμελετών για τη σύνδεση στο δίκτυο Υψηλής Τάσης.
• Σχεδιασμός και διαστασιολόγηση εξοπλισμού
• Δοκιμές – Commissioning Y/Σ και συστημάτων ελέγχου στο έργο.
• Συντηρήσεις συστημάτων προστασίας και ελέγχου Υ/Σ.

Απαραίτητα Προσόντα υποψηφίου:
• Δίπλωμα, Ηλ/γου μηχανικού Α.Ε.Ι(Δεκτοί και τελειόφοιτοι υπο προυποθέσεις)
• Καλή γνώση Autocad
• Θέληση για μάθηση και εξέλιξη
• Δίπλωμα Οδήγησης
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Βιογραφικά στο info@powergrids.gr

Πληροφορίες:
Κομπόγιωργας Διονύσιος
Τηλ. +30 210 5570290
Κιν. +30 6939116288